Interviu cu Maria Iarmenco: Femeia lider, femeia de lângă noi
A fi la conducere e mai mult o responsabilitate decât un privilegiu,
iar pentru o femeie, această responsabilitate se dublează, pentru că ea mai are menirea de a fi mamă. Cât de bine îmbina aceste doua roluri, Maria Iarmenco, primar de Coloniţa, am încercat să aflăm în interviul ce urmează. (mai mult…)






Comentarii recente