La 17 mai 2015 s-au împlinit 20 de ani de la prima slujbă oficiată de către Parohul bisericii „Nasterea Maicii Domnului”, Protoiereul Victor Tofan, cu această ocazie duminică a fost ținută o slujbă mai specială, oficiată de Protoiereul Victor și protodiaconul Andrei.






Comentarii recente